Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Hakkımızda
Gonca, hastalıkların temel nedenlerini bularak onların doğal, güvenli ve yan etkilerden arınmış bir şekilde nasıl giderilebileceği konusunda uzmanlaşmış biridir. Uyguladığı sağlık programları ; lenf ve kan sıvıları ile özellikle filtrasyon-arındırma işlemini gerçekleştiren organların hücreleri olmak üzere iki ana konuya odaklanmaktadır
Gonca Konuklar, modern ve 6 kız çocuklu bir ailenin en küçük üyesi olarak İzmir’de dünyaya geldi ve daha küçük yaşlardan itibaren nasıl güçlü ve çok yönlü olunacağını öğrendi. Çünkü, doğuştan bir böbrek rahatsızlığı olduğundan (ailesine en fazla 10 yaşına kadar yaşayabileceği söylenmişti) küçüklükten itibaren kendi sağlık konularıyla ilgilenmek ve onlarla birlikte yaşamayı öğrenmek zorunda kaldı. Buradan hareketle kendine ve çevresindeki insanlara alternatif sağlık terapileri ile nasıl şifa verebileceğini öğrenmeye karar verdi ve dünyaca bilinen Ayurveda uzmanı Andreas Moritz’in uygulamalarını öğrendi. Ayrıca, annesinin kalp büyümesi rahatsızlığına maruz kalması ile birlikte alternatif ilaç tedavileri konusuna da odaklanarak kendini daha ileri götürdü. İnsanlara şifa verme yolunda ilerlemeyi tutkuyla istediği için Gonca’nın ilk mesleği olan “oyunculuk” hayatının geri planında kalmaya başladı. Boş zamanlarını ise beslenme yoluyla şifa, meditasyon, regresyon terapisi, Tao Vinyasa ve dönüştürücü nefes teknikleri öğrenip, bu konularda pratik yaparak geçirdi. Öğrendiği tüm bu konuları konvansiyonel tıp ve ilaç tedavilerine alternatif olarak öncelikle kendi üzerinde, daha sonra aile üyeleri üzerinde ve O’na danışmaya gelen hastalara uyguladı.
Gonca, yaşamının sonra ki yıllarında Anfreas Moritz’in ve Naturapathy uygulayıcısı Dr. Morse’in öğretileri üzerine çalışmaya odakladı. Dr. Morse’dan Naturopathy üzerine sertifika aldı. Moritz’in yaygın olan ama az tanınan uygulanan yöntemi hastalıkların nedenini temel olarak karaciğer ve safrakesesi tıkanıklıkları ile dokular arası lenfatik sıvının asiditesi üzerinde temellenmiştir. Dr. Morse’un Naturopahy’si ise lenfatik sistemi ve böbrekleri özel tasarlanmış bitki karışımlarıyla temizlemeyi ve yeniden canlandırmayı hedefler. BU iki yöntemin başarılı bir şekilde harmanlayarak Gonca birçok hastalığa kökten çareler üreterek kendisine danışmaya gelenleri iyileştirebilmiştir.
Gonca’nın kendisi ve kendisine danışmaya gelen hastaları gerçek sağlığa kavuşturmak için kendini adaması iyileşme ve yaşam dolu olma yolunda ilham verici sonuçlara yol açmıştır. O’nun yöntemi genellikle kullanılan ilaçların yan etkileri nedeniyle ek hastalıklara sebebiyet veren “hastalık semptomlarını giderme” yaklaşımı yerine Naturopathy ve diğer alternatif tedavi yöntemlerini koyarak vücudun kendi dengesini yeniden sağlayacak şekilde canlandırılmasını sağlamaktadır. İşte bu doğal iyileşmenin başlangıcıdır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.